RIJEKA U MAKSIMIRU TEŠKO STRADALA: Zar je moguće da je Dinamo od ove momčadi ispao iz Kupa?

Još nam je u sjećanju Dinamova eliminacija u Kupu od Rijeke. Sada u dvoboju Prve hrvatske nogmetne lige posve druga slika, Dinamo je kao domaćin pobijedio Rijeku s  čak 4-0. Bila  je to jednosmjerna utakmica i zaista se možemo čuditi onom prethodno spominjanom kup dvoboju.

“Modri” su poveli već u 24. sekundi utakmice, a pogodak je postigao kapetan Arijan Ademi.  U 26. minuti pogodak je postigao Sandro Kulenović, ali se uključila VAR soba i nakon duge provjere odlučili su da je postignut pogodak iz zaleđa.  Utakmica je zarana bila gotova, a Dinamo  je dao još dva gooa,  Damian Kadzior zabio je  u 81. minuti na asistenciju Brune Petkovića. Na 3-0 je povisio Mislav Oršić u 86. minuti prebacivši gostujućeg vratara, dok je točku na ‘i’ stavio je Amerj Gojak u posljednjim trenucima susreta.

Na ljestvici vode “Modri” sa 59 bodova, Hajduk je drugi sa 45 boda, dok je Rijeka treća sa 41 bodom. Lokomotiva je četvrta sa 40 bodova, dok je Osijek ostao peti sa 39 bodova.