SERIE A: Juventus i Atalanta u sjajnom dvoboju remizirali2-2

Facebook: Juventus (Official)/Juventus.com

Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juventus koji je četiri kola prije kraja na ugodnih devet bodova razlike od drugoplasirane Rome, ali Rimljani imaju utakmicu manje.

Nogometaši Atalante su pogotkom u 89. minuti došli do izjednačenja na 2-2 te tako oteli pobjedu vodećem Juventusu u prvoj utakmici 34. kola talijanskog prvenstva, odigranoj u petak u Bergamu.

Pogotkom Contija Atalanta je vodila na poluvremenu, ali je u 50. minuti Spinazzola glavom pogodio svoju mrežu za izjednačenje. U 83. minuti Dani Alves je na ubačaj Pjanića donio vodstvo Juventusu, a šest minuta poslije Švicarac Freuler je ugurao loptu u mrežu za konačnih 2-2.

Atalanta je peta, ali bodovno izjednačena s četvrtoplasiranim Laziom (64), koji ima utakmicu manje. Crotone se još nada ostanku u Serie A, a Palermo i Pescara su već budući drugoligaši.