SPASITELJ ORŠIĆ DINAMU DONIO POBJEDU! Petkoviću poništen gol, a Dinamu stigla još jedna sjajna vijest

Dinamo se pobjedom 1:0 nad Slaven Belupom vratio pobjedama. Gol odluke zabio je Mislav Oršić u 20.minuti utakmice. Kopićeva momčad nije odigrala pretjerano atraktivnu utakmicu, ali je rutinski došla do nove pobjede.

Kopićeva momčad nije odigrala pretjerano atraktivnu utakmicu, ali je rutinski došla do nove pobjede. No u 20-oj minuti zabio je Mislav Oršić, VAR je opet provjeravao situaciju, te je na kraju gol Dinama odobren i priznat.

Dinamo je poslije gola kontrolirao utakmicu, pokušali su Modri još zabiti koji gol na kraju su rutinski došli do nova tri boda. Branitelj naslova tako je, barem dok ne završi utakmica Šibenika i Osijeka, pobjegao prvom pratitelju Osijeku na tri boda prednosti uoči reprezentativne stanke.