TAKO IGRAJU BUDUĆI EUROPSKI PRVACI: Hrvatska u polufinalu Europskog prvenstva!

KAKVA DRAMA! KAKVA UTAKMICA!

Hrvatska je pobijedila Njemačku rezultatom 25-24. Izuzetno teška i tvrda utakmica, jako teško je Hrvatska uspjevala doći do gola Wolffa.

Na kraju prvog poluvremena, Hrvatska je imala dva gola manjka. Početkom drugog poluvremena, Hrvatska se našla u jako teškoj situaciji. U jednom trenutku, Njemačka je imala čak i pet pogodaka prednosti.

No, hrvatsko srce i junačka igra naših rukometaša dovela je do preokreta. Stisnuli smo Njemačku u ključnim trenutcima utakmice te smo je preokrenuli i u posljednjih desetak minuta ušli izjednačeno.

Tu je Hrvatska dodatno pojačala i utakmicu završila uz dosta drame. Hrvatska je čak posljednje dvije minute imala igrača više.

Njemačka je imala zadnji napad na utakmici, imali su 100% priliku, ali se u najvažnijem trenutku ukazao Marin Šego koji je skinuo ‘zicer’

Igračem utakmice proglašen je Igor Karačić koji je zabio sedam pogodaka.

Ovako kako je Hrvatska igrala večeras protiv Njemačke mogu samo europski prvaci! Pozdravite buduće prvake!

Autor: Edwin Nicky Džemidžić