U LUDOJ DRAMI MLADI VATRENI IZBORILI EURO! Neočekivani junak srušio Dance, pa uslijedilo ludo slavlje

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija se nakon prave drame plasirala na Europsko prvenstvo 2023. godine.

Danska je vodila 2-0  nakon prvih 20 minuta , i  imala kartu za Europsko prvenstvo, ali u 84. minuti Matanović je smanjio na 2-1, postavio ukupan rezultat 3-3. Otišlo se u produžetke gdje nije bilo pogodaka pa se otišlo u rulet udaraca s bijele točke.  S dvije obrane u raspucavanju, hrvatski junak bio je golman Dominik Kotarski, a gol odluke u penalima zabio je Marco Pašalić.

Momčad koju vodi Igor Bišćan potom je prijetila i u dodatnih 30 minuta, najviše se pamti udarac Stipe Biuka pri kraju prvog produžetka koji je obranio domaći golman Mads Hermansen. No na kraju je uslijedilo ludo slavlje Vatrenih i odlazak na Euro. Bravo mladići.