U prvoj utakmici koju vodi Jovičević, Dinamo je poveo i pobijedio!

Screenshot

U pripremnoj utakmici na Maksimiru snage su odmjerili Dinamo i Osijek, a na utakmici zatvorenoj za javnost, domaćini su pobijedili s 2:1.

Ova utkamica nije bila prva u dva i pol mjeseca pauze nego je bila i prvi okršaj Dinama pod upravljačkom palicom Igora Jovičevića, a Dinamo je odlično poveo već u 20. minuti kada zabija Sandro Kulenović. U 78. minuti prednost su udvostručili pogotkom krilnog napadača Bernarda Karrice.

Samo minutu poslije za Osijek zabija Josip Špoljarić na asistenciju Petra Bočkaja.

Prvi dvoboj 27. kola, kojim će HT Prva liga biti nastavljena, 5. lipnja će odigrati Hajduk i zaprešićki Inter na Poljudu dok su preostali parovi: Istra 1961 – Rijeka, Varaždin – Dinamo, Lokomotiva – Osijek i Slaven Belupo – Gorica.

Deset kola prije kraja vodeći Dinamo ima 65 bodova, 18 više od drugoplasirane Rijeke (47), a slijedi Lokomotiva s 46 bodova dok je četvrti Hajduk sa 45. Na začelju su Inter i Varaždina koji imaju po 17 bodova.