UVJERLJIVA POBJEDA RUKOMETAŠICA NO I VELIKA BRIGA! Suznih očiju napustila teren, ali izbornik poslao umirujuću poruku!

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija oporavila se od startnog poraza od Brazilki te su u utakmici protiv Paragvaja opravdale ulogu velikog favorita i slavile s uvjerljivih 38-16.

Pobjeda Hrvatske, dakako, ni u jednom trenutku nije bila upitna, ali naše ‘profesorice’ nisu bile u svom najboljem izdanju u prvom poluvremenu. Trebalo  im je dosta vremena da se pokrenu i počnu igrati puno bolje protiv nedoraslih protivnica.

Drugo poluvrijeme ipak je bilo drugačije od prvog; Paragvajke su potpuno  ostale bez snage, a naše su bile željne igre i golova, pogotovo kad su priliku dobile svježe snage s klupe kako bi i one dobile priliku odmorivši naše najbolje igračice

Najbolje je među njima reagirala Josipa Mamić, koja je nastavila tamo gdje je Turk stala, ali se nažalost ozlijedila u posljednjem napadu.

Izgledalo je ružno, Josipa je bila u suzama te je teren napustila na nosilima, nadamo se da ipak nije ništa ozbiljnije…

“Pala je na kuk, ali bit će sve dobro”, rekao je izbornik Nenad Šoštarić u izjavi nakon utakmice.

U ponedjeljak  za ‘kraljice šoka’ slijedi posljednji ogled u skupini protiv reprezentacije Japana od 20.30 sati.