VATRENI ZABIO GOLČINU: Zahvaljujući njemu Stuttgart osvojio vrijedne bodove

Stuttgart i Mainz u Mercedes Benz Areni odigrali su utakmici koja je završila rezultatom 2:1. Igrom je posebno oduševio hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Hiroki Ito doveo je Stuttgart u vodstvo u 21. minuti na asistenciju Orela Mangale, prije kraja prvog poluvremena, točnije u 38. minuti, Alexander Hack pogađa za 1:1 na asistenciju Jean-Pal Boetiusa.

Stuttgart je od 51. minute ponovno poveo. Kontru je povukao opet Mangala, uposlio Bornu Sosu, a hrvatski lijevi bočni je iznenadio gostujućeg vratara tako što je ciljao bliži kut. ‘Bombu’ hrvatskog reprezentativca pogledajte – ovdje.

Prvi gol ove sezone za 23-godišnjaka i vrlo važna pobjeda za Stuttgart. Popeli su se na 13. mjesto na tablici te imaju 13 bodova, samo 1 više od 16. pozicije koja vodi u doigravanje za opstanak u ligi.