(VIDEO) BARCELONA NASTAVLJA GAZITI: Messi opet zabio čudesan gol, Rakitić se upisao u asistente

Facebook: Leo Messi (Official)

Spomenimo kako je Rakitić ušao u 54. minuti i čak se mogao upisati u strijelce, ali njegov pokušaj u 89. minuti otišao je preko gola.

U 21. kolu španjolske Primere, Barcelona je na svojem Nou Campu slavila protiv Athletic Bilbaa s 3:0, a u visokoj pobjedi sudjelovao je i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, Raketa je čak i asistirao kod trećeg gola.

Barcelona je povela u 18. minuti preko Paca Alcacera, a onda je u 40. minuti na scenu stupio Lionel Messi koji je ponovo iz slobodnog udarca matirao vratara. Konačnih 3:0 postavio je Aleix Vidal u 67. minuti, a asistirao mu je Ivan Rakitić.

Spomenimo kako je Rakitić ušao u 54. minuti i čak se mogao upisati u strijelce, ali njegov pokušaj u 89. minuti otišao je preko gola. Barcelona se primakla na svega bod zaostatka Realu, ali madridska momčad ima dvije utakmice manje.

All Golas & Highlights HD – Barcelona 3-0… by Live1Goals