(VIDEO) BOSANAC SRBINU PREVODIO I NAPRAVIO SPEKTAKL! ‘Ako ćeš ovako igrati, bolje ti je da ovo napraviš pod hitno!’

Screenshot/Twitter

Malmo našeg Antonija Čolaka izborio je Ligu prvaka protiv bugarskog Ludugoretsa. U prvoj utakmici slavili su 2:0, dok su u gostima s poraženi 2:1, te su s ukupnih 3:2 izborili nastup u najjačem klupskom natjecanju.

Ludogorets je poveo već u desetoj minuti pogotkom Anotona Nedyalkova, da bi u 42. minuti Šveđani došli do izjednačenja preko Veljka Birmančevića. Konačnih 2:1 postavio je Sotiriou, ali to nije bilo dovoljno za bugarske predstavnike.

Junak Malmoa bio je srpski veznjak Birmančević i, logično, novinari su htjeli pričati s njim. Jedini problem je što on ne priča ni švedski ni engleski.

Pomogao mu Bosanac

U pomoć je uskočio Anel Ahmedhodžić, bosanski reprezentativac rođen u Švedskoj. Preveo je suigraču pitanje novinara.

“Sretan sam što sam postigao pobjedonosni pogodak koji nam je donio Ligu prvaka. Presretan sam i zahvalan cijeloj momčadi i stručnom stožeru. Pokazali smo veliko srce od početka do kraja, do samog ulaska u LP”, rekao je srpski veznjak.