(VIDEO) Chelsea s lakoćom slavio protiv Leicestera: Aktualni prvak Engleske doživio sramotu na svom stadionu

Facebook: Chelsea FC (Official)/Photo: Laurence Griffiths

Vidjelo se na samom startu u kojem će smjeru otići utakmica. Alonso je zabio već u šestoj minuti na asistenciju Hazarda.

U posljednjoj subotnjoj utakmici 21. kola engleske Premier lige, Chelsea je slavio na gostovanju kod aktualnog prvaka lige, Leicestera. Leicester se propisno osramotio izgubivši na svojem terenu s čak 3:0.

Vidjelo se na samom startu u kojem će smjeru otići utakmica. Alonso je zabio već u šestoj minuti na asistenciju Hazarda. Na novi gol čekalo se sve do 51. minute, ali Chelsea je bio konkretniji u tom periodu. Na scenu ponovo stupa Alonso koji povisuje na 2:0. Konačni rezultat postavio je Pedro u 71. minuti.