(VIDEO) DERBI Inter vodio 2-0 do 83. minute a potom Milan dosegao izjednačenje

U 36. minuti Candreva je zabio za Interovih 1-0, a u 44.minuti nakon sjajnog prodora i asistencije Perišića isti igrač zabio je za 2-0, za Milan strijelci su bili Romagnoli i Zapata

https://www.youtube.com/watch?v=NNDJ5a7IXtoU 82. minuti Inter je vodio protiv Milana s 2-0, držao potpuno kontrolu nad utakmicom, nitko nije mogao pretpostaviti da će se dogoditi izjednačenje. Napose zbog toga što je Inter zaista bio bolji suparnik u ovoj utakmici. No, u 83. minuti Milan je zabio prvi, a u 90. minuti drugi pogodak i derbi talijanskog prvenstva u sklopu 31. kola završio je 2-2 (2-0).
U 36. minuti Candreva je zabio za Interovih 1-0, a u 44.minuti nakon sjajnog prodora i asistencije Perišića isti igrač zabio je za 2-0.
Dobar dio nastavka Inter je isto bio bolji, no onda se Milan posve otvorio. I napao, dugo nije bilo rezultata. U 83. Romagnoli je zabio i uslijedio je potpuni juriš. Koji je urodio plodom u 90. minuti, Zapata je bio egzekutor.