(VIDEO) GDJE JE TU PRAVDA?! Zbog grubog starta Hrvatski napadač dobio pet, a Ramos samo jednu utakmicu zabrane

Facebook: Real Madrid C.F. (Official)

Livaja je u 83. minuti ušao u igru umjesto Boatenga, a samo tri minute kasnije je isključen zbog starta s leđa na Marcosa Llorentea. Za Livaju je sezona gotova jer je do kraja Primere ostalo još pet kola.

Hrvatski napadač iz redova Las Palmasa, Marko Livaja, dobio je tešku kaznu Španjolskog nogometnog saveza zbog izravnog crvenog kartona zadobivenog u utakmici 33. kola s Alavesom. Las Palmas je odigrao neriješeno 1:1, a Livaja je zbog grubosti i naguravanja nakon što ga je sudac opomenuo, dobio čak pet utakmica suspenzije, što znači kako ga neće biti do kraja sezone.

Livaja RED CARD HD by videosansebastian

S druge pak strane, stoper Real Madrida, Sergio Ramos, kažnjen je sa svega jednom utakmicom zbog izravnog crvenog kartona kojeg je dobio u El Clasicu protiv Barcelone nakon što je s dvije noge i startao na Messija. Ramose je kasnije burno protestirao zbog sudačke odluke, baš kao i Livaja, ali nekako se izvukao i na kraju će se vratiti Realu nakon samo jedne utakmice pauze. Real je sada u teškoj poziciji, izjednačeni su s Barcelonom, ali imaju utakmicu manje, ali bore se još i za naslov u Ligi prvaka, što znači kako svi moraju biti zdravi i neopterećeni kaznama da bi se Real ove sezone osladio kakvim trofejem.

Ramos RED CARD HD 1-1 Real Madrid VS… by videosansebastian