(VIDEO) Halilović debitirao za Las Palmas, ali Alenov povratak zasjenili su fantastični golovi njegovih suigrača

Hrvatski reprezentativac, Alen Halilović, upisao je prve minute još od listopada, a ušao je u 73. minuti.

U posljednjoj utakmici 20. kola španjolske Primere, Las Palmas je kod kuće svladao Valenciju s 3:1, a za momčad s Kanara debitirao je i hrvatski reprezentativac Alen Halilović. Gostujuća momčad prva je došla do pogotka preko Santija Mine u 21. minuti. Las Palmas je poravnao u 42. minuti preko Jonathan Viera.

Valencija je ostala bez Munira El Haddadija u 51. minuti koji je zaradio isključenje, a sedam minuta kasnije prekrasan gol zabija Lemos iz slobodnjaka. Konačan rezultat postavio je Kevin-Prince Boateng.

Hrvatski reprezentativac, Alen Halilović, upisao je prve minute još od listopada, a ušao je u 73. minuti. Nešto kasnije ušao je i Marko Livaja, ali ni jedan ni drugi nisu ostvarili značajan učinak. Las Palmas je na 11. mjestu s 28 bodova, a Valencija je 15. s 19 bodova.