(VIDEO) INTER SLAVIO NA HRVATSKI POGON! Perišić i Vrsaljko upisali sjajne asistencije!

youtube

Hrvatski nogometni reprezentativci Šime Vrsaljko i Ivan Perišić bili su asistenti Mauru Icardiju za pogotke kojima je Inter kao gost u Ferrari svladao SPAL sa 2-1 (1-0) u susretu 8. kola talijanskog prvenstva.

Vrsaljko je u 14. minuti ubacio s desnog krila na prvu vratnicu, a tamo se lopta od Icardija odbila u ruku braniča SPAL-a Djouroua i prevarila vratara domaćih Gomisa te odsjela u mreži, dok je Perišić u 78. minuti sjajnom okomitom loptom “rasparao” domaću obranu i uposlio kapetana svoje momčadi koji je hladnokrvno pogodio suparničku mrežu.

U međuvremenu je Antenucci u 18. minuti promašio kazneni udarac za SPAL, a njegova zamjena Paloschi je u 72. minuti pogodila za 1-1.

Vrsaljko i Perišić odigrali su čitavu utakmicu za Inter koji se ovom pobjedom uspeo na treće mjesto ljestvice sa 16 bodova, iza vodećeg Juventusa koji ima 24 i drugog Napolija koji je na 18.

SPAL je 14. s devet bodova.

Ranije u nedjelju je Marko Rog odigrao čitavu utakmicu za Napoli koji je na svom San Paolu svladao Sassuolo sa 2-0 (1-0). Golove za Napolitance postigli su Adam Ounas u 3. i Lorenzo Insigne u 72. minuti.

Lazio je s minimalnih 1-0 (1-0) pobijedio Fiorentinu. Strijelac jedinog gola bio je Ciro Immobile u 37. minuti. Marko Pjaca igrao je za Fiorentinu do 80. minute, dok je Milan Badelj ostao na klupi Lazija.

Lazio je sada četvrti sa 15 bodova, dok su Fiorentina i Sassuolo sedmi i osmi sa po 13 bodova.

Atalanta je doživjela još jedno razočaranje izgubivši na svom terenu u Bergamu od Sampdorije sa 0-1 (0-0) golom Tonellija iz 76. minute. Mario Pašalić igrao je do 57. minute za Atalantu koja je sada 17. sa šest bodova, dok je Sampdoria peta sa 14.

Milan je na San Siru bio bolji od Chieva sa 3-1 (2-0). Dvostruki strijelac za “crno-crvene” bio je Higuain (27, 34), na 3-0 povisio je Bonaventura (56) da bi na konačnih 3-1 smanjio Pellissier (63). Alen Halilović ostao je na klupi Milana koji sa 12 bodova drži 10. mjesto, dok je Adrian Šemper ostao na klupi Chieva koji je i dalje u bodovnom minusu i na posljednjem mjestu.

REZULTATI 8. KOLA,
Petak:
Torino – Frosinone 3-2 (Rincon 20, Baselli 46, Berenguer 71 / Goldaniga 58, Ciano 64)