(VIDEO) Inter u gostima kod Cagliarija do punog plijena uz gol Brozovića i asistenciju Perišića

Nogometaši Intera preuzeli su vrh ljestvice Serie A nakon što su u 14. kolu slavili u gostima kod Cagliarija 3-1 na krilima hrvatskih igrača

Sjajne partije pružili su hrvatski nogometni reprezentativci Brozović i Perišić u dresu Intera. Nogometaši Intera preuzeli su vrh ljestvice Serie A nakon što su u 14. kolu slavili u gostima kod Cagliarija 3-1 na krilima hrvatskih igrača.

Marcelo Brozović je zabio drugi gol na utakmici u 55. minuti, samo dvije minute nakon što je ušao u igru, dok je Ivan Perišić asistirao Mauru Icardiju za prvi gol momčadi iz Milana u 29. minuti. Brozoviću je to treći gol ove sezone.

Za Klub sa Sardinije počasni gol je zabio Leonardo Pavoletti (71), a pobjedu je Interu potom osigurao Icardi svojim drugim golom u 83. minuti.