(VIDEO) IZBORNIČE, GLEDATE LI OVO: Pašalić zabio prekrasan gol za spas Milana, Perica strijelac u remiju s Torinom

Facebook: Mario Pašalić (Official)

Pašalić je zabio u 41. minuti sjajnim pogotkom iz okreta, a Milan do kraja utakmice nije uspio doći do pobjede. Gubili su od 12. minute autoglom Palette.

Milan je odigrao loše i neuvjerljivo na gostovanju kod Pescare u 30. kolu talijanske Serie A. Crveno-crna milanska momčad odigrala je 1:1, a spasonosni pogodak zabio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Pašaliću je to treći ovosezonski gol u prvenstvu, ne zabija često, ali zabija kada je to najpotrebije.

#SerieA gol de pasalic ante pescara by videosansebastian

Torino je remizirao s Udineseom. Završili je 2:2, a drugi pogodak za crno-bijelu momčad iz Udina postigao je Stipe Perica u 68. minuti, dok je prvi i vodeći gol zabio Jankto u 50. minuti. Ipak, Torino do kraja izjednačuje preko Morettija i Belottija.

Spomenimo još kako je Fiorentina odigrala 1:0 kod kuće protiv Bologne, a strijelac je bio Babacar. Atalanta se iživila nad Genoom pobjedivši ih u gostima s 5:0, Palermo je kod kuće izgubio 3:1 od Cagliarija, a Chievo je na svojem terenu poražen od Crotonea s 2:1.