(VIDEO) Kovačev Frankfurt doživio težak poraz od izravnog konkurenta za Europsku ligu, odnosno Ligu prvaka!

Eintracht i berlinska momčad izravni su si konkurenti za mjesto koje vodi u Europsku ligu, odnosno Ligu prvaka, a trenutno su obje momčadi još na pozicijama koje nose elitna europska natjecanja.

U 22. kolu njemačke Bundeslige, Frankfurt je doživio težak poraz od 2:o protiv Herthe. Eintracht i berlinska momčad izravni su si konkurenti za mjesto koje vodi u Europsku ligu, odnosno Ligu prvaka, a trenutno su obje momčadi još na pozicijama koje nose elitna europska natjecanja. Kovačeva momčad je šesta, a Hertha je na petom mjestu.

Eintracht nije imao baš prevelike šanse u gostima kod raspoložene Herthe, iako su u prvom poluvremenu obje momčadi spretno branile svoje mreže, na početku drugog dijela pukla je obrana Kovačeve momčadi. Vedad Ibišević probio je mrežu Hradeckyja u 52. minuti na asistenciju Kaloua.

Na novi gol čekalo se sve do 83. minute kada je Muttelstadt uputio sjajan centaršut prema Daridi koji izbliza glavom pogađa za 2:0, Hradecky nije uspio spasiti mrežu.

All Goals HD- Hertha BSC 2-0 Eintracht… by Live1Goals