(VIDEO) LOVRI KALINIĆU SKANDIRAO CIJELI STADION: Pogledajte zašto je hrvatski vratar već sada omiljen u Gentu!

Nije to bila baš jednostrana utakmica kako rezultat pokazuje, bilo je prigoda s obje strane i hrvatski vratar je tu opet briljirao.

Već treću utakmicu u nizu fenomenalni Lovre Kalinić nije primio gol, u nedjelju je njegov Gent dočekao aktualnog prvaka Belgije, Club Brugge i slavio s 2:0. Nije to bila baš jednostrana utakmica kako rezultat pokazuje, bilo je prigoda s obje strane i hrvatski vratar je tu opet briljirao.

Pogocima Kuba u 53. minuti i Coulibalyja u 93. minuti, Gent je nanio prvi ligaški poraz Bruggeu još od 14. listopada kada ih je svladao Charleroi s 1:0. Za pobjedu Genta itekako je zaslužan hrvatski vratar koji je sjajnim obranama sačuvao svoju mrežu netaknutom. Kaliniću je ovo već drugi odličan nastup u manje od tjedan dana, prije pet dana proslavio se u remiju kod Lokerena, a sada protiv Bruggea zardio je ovacije i skandiranje navijača.