(VIDEO) LUDILO NA MESTALLI: Valencia šokirala Real, Bilićev otpadak zabio fantastičnu golčinu

Facebook: Valencia CF/Photo: LAZARO

'Šišmiši' su odlično krenuli u utakmicu i nakon samo devet minuta imali su vodstvo od 2:o. U četvrtoj minuti Talijan, Simone Zaza igrač kojeg se Slaven Bilić riješio na polusezoni otkazavši mu posudnu, volejem iz okreta gađa u same rašlje Navasa.

U zaostaloj utakmici 16. kola Primere, Valencija je na svojoj Mestalli svladala prvu momčad lige, Real Madrid s 2:1. Madridska momčad doživjela je svoj drugi poraz ove sezone i za sada je još uvijek samo jedan bod dijeli od drugoplasirane Barcelone koja ima utakmicu više.

‘Šišmiši’ su odlično krenuli u utakmicu i nakon samo devet minuta imali su vodstvo od 2:o. U četvrtoj minuti Talijan, Simone Zaza igrač kojeg se Slaven Bilić riješio na polusezoni otkazavši mu posudnu, volejem iz okreta gađa u same rašlje Navasa, a u devetoj minuti zabio je Fabio Orellana nakon brze kontre.

———— by LiveFootball28

ygdhfgsfdhnyjxdggjb by footballderby

Real je smanjio u 41. minuti kada je na lijepi centaršut Cristiana Ronalda, Marcelo odlično reagirao glavom. Ipak, Real do kraja utakmice nije uspio izjednačiti, iako se zapravo sve odvijalo u Valencijnom polju. Spomenimo kako sudac, koji je odradio izuzetno loš posao, nije dosudio dva penala za domaću momčad.

gsdhfsdhgjfdklgjldkfgjkldjk by videosansebastian

Od 62. minute zaigrao je i Gareth Bale i to nakon tri mjeseca pauze. Luka Modrić igrao je do 76. minute, a Kovačić nije ulazio.