(VIDEO) Mandžukića su definitivno oštetili za pogodak: Pogledajte gol u usporenoj snimci iz nekoliko kuteva

Hrvatski reprezentativac postigao je gol u 52. minuti glavom s kojih pet metara nakon centaršuta Cudardara. Lopta se odbila od grede, a vratar Skorupski se sas spetljao na liniji gola, probao ju je iščupati, ali nije uspio.

U 26. kolu Serie A Juventus je svladao Empoli s 2:0, nije to bila nešto naročito spektakularna utakmica, Allegri ne voli riskirati, ali posao je obavljen. Ipak učinjena je jedna velika nepravda, naime, Mariju Mandžukiću nije upisan gol. Hrvatski reprezentativac postigao je gol u 52. minuti glavom s kojih pet metara nakon centaršuta Cudardara. Lopta se odbila od grede, a vratar Skorupski se sas spetljao na liniji gola, probao ju je iščupati, ali nije uspio.

Kako je cijela strka na liniji bila konfuzna, gol je upisan vrataru Skorupskog. No, kada se pogleda snimka vidljivo je kako se Mandžukićeva lopta od grede odbila od vratara i ušla u gol, ali Skorupski nije imao kontrolu nad njom, a to pak znači kako se gol treba pisati Mandžukiću. Usporena snimka to i dokazuje.