(VIDEO) MOURINHO OSVOJIO KUP: Zlatan Ibrahimović je pogotkom za 3-2 tri minute prije kraja osigurao Liga kup za Manchester United

Facebook>: Henrikh Mkhitaryan (Official)

United je vodio s 2-0, Southampton je izjednačio, a pobjednika je odlučio Zlatan Ibrahimovic golom tri minute prije kraja susreta

Nogometaši Manchester Uniteda pobjednici su Liga kupa nakon što su u sjajnom susretu na Wembleyju pobijedili Southampton 3-2. Bio je to silno uzbudljiv dvoboj, momčad Jose Mourinha povela je u 19. minuti golom Ibrahnimovića iz slobodnog udarca, a u 38 .Lingard je povisio na 2-0. U zadnjim sekundama prvog dijela Gabbiadini je smanjio zaostatak, a na početku drugog dijela isti igrač je izjednačio. I tri minute prije kraja Ibrahimovic je sjajno skočio između suparničkih stopera i udarcem glavom svladao Frasera Forstera za veliko slavlje navijača Uniteda.