(VIDEO) PAŠALIĆ PONOVO ODUŠEVIO: Hrvatski veznjak zabio počasni pogodak u katastrofi Milana protiv Rome

Facebook: AC MILAN (OFFICIAL)

Pogotke za Romu postigli su Edin Džeko u 8. i 28. minuti te Stephane El Shaarawy u 77. minuti i Daniele De Rossi u 85. minuti. Za Milan je zabio hrvatski nogometaš Mario Pašalić u 75. minuti.

U derbiju 35. kola  talijanske Serie A Roma je na San Siru svladala Milan s čak 4:1 i time se vratila na drugo mjesto ljestvice. Pogotke za Romu postigli su Edin Džeko u 8. i 28. minuti te Stephane El Shaarawy u 77. minuti i Daniele De Rossi u 85. minuti. Za Milan je zabio hrvatski nogometaš Mario Pašalić u 75. minuti, a njegov pogodak samo je malo ublažio poraz i katastrofalnu izvedbu milanske momčadi.

Roma je, kao što se vidi, nakon 20. minuta igre imala dva gola prednosti nakon što je Džeko obavio svoj posao pred golom. Valja spomenuti kako bi samo do kraja prvog dijela bilo još golova da na vratima ‘rossonera’ nije stajao Donnarumma. Pašalićev gol, pet ove sezone, donio je nadu u 75. minuti kada je donio smanjenje na 2:1, ali dvije minute kasnije pokazalo se kako je to zapravo bio samo počasno gol jer je El Shaarawy podigao na 3:1, a na koncu je Paletta srušio Salaha u svom kaznenom prostoru nakon čega De Rossi pogađa s bijele točke.

Mario Pasalic Goal AC Milan 1-2 AS Roma by esprit-foot

All Goals & Highlights HD – AC Milan 1-4 AS… by Foot_Videos