(VIDEO) REAL OKRENUO BAYERN U LUDOJ UTAKMICI: ‘Hat-trick’ C. Ronalda i solo majstorija Asensia gurnuli madridsku momčad u polufinale

Facebook: Casemiro (Official)

Bila je to zaista luda utakmica u kojoj je Real u jednom trenutku spašavao živu glavu, da bi na kraju slavio visokim rezultatom.

U uzvratnoj utakmici četvrtzavršnice Lige prvaka Real Madrid je na svojem Santiago Bernabeuu pokušao obraniti rezultat iz prvog ogleda u kojem je slavio s 2:1. Zidaneova momčad u tome je i uspjela, ali tek nakon produžetaka u kojima su slavili s visokih 4:2, odnosno, 6:3. Bila je to zaista luda utakmica u kojoj je Real u jednom trenutku spašavao živu glavu, da bi na kraju slavio visokim rezultatom, ali uz dvojbene odluke suca Kassaia.

Počelo je dobro za Real, već u sedmoj minuti zaprijetio je Cristiano Ronaldo iz slobodnog udarca, ali manjkalo mu je preciznosti. Svega dvije minute kasnije zaprijetio je Bayern, Ribery je ubacio, a isprva lopta nije došla do nikoga, da bi potom Robben pogodio vanjski dio mreže. Bayern je imao kontrolu u početku utakmice, dok se činilo da Realu malo nedostaje ideje.

Nova velika prigoda stiže u 26. minuti kada udarac Carvajala zaustavlja Neuer. Real je potom preuzeo inicijativu i krenuo malo više pritiskati, prvo je tukao Sergio Ramos, a potom i Kroos. Do kraja poluvremena bivši igrač Bayerna, a sada ‘realovac’ tukao je još dva puta, prvo mu je na put stao Hummels, a onda i Neuer. Prvo poluvrijeme igralo se u visoku ritmu, ali pogoci su izostali.

U nastavku utakmice madridska momčad prva prijeti preko Isca koji je opalio negdje s ruba kaznenog prostora, ali lota je otišla kraj gola. Nakon toga uslijedila je sjajna prilika za Bayern, Alaba se sjurio po lijevoj strani i dao povratnu za Robbena, a njegov udarac s linije gola glavom izbija Marcelo.

U 52. minuti Bayern dolazi do prednosti, sudac Kassai pokazao je na bijelu točku nakon što je Casemiro napravio prekršaj na Robbenu. Penal je izveo Lewandowski i postigao vodeći pogodak za Bayern.

nbzvcvcmvdhmgcsdg by nammakudla

U 54. minuti Bayern je ponovo imao dobru priliku, Robben je asistirao Vidalu, a ovaj iz voleja šalje loptu preko gola. Pritisak se nastavio, i 58. minuti Lahm je centrirao s desne, a volejem je probao Ribery, ali Navas je obranio.

Real je opasnije zaprijetio tek u 74. minuti kada je Carvajal opalio, a njegov šut blokirao je stoper Bayerna. I onda nastaje potpuno ludilo. U 76. minuti Casemiro šalje dugu loptu na Cristiana Ronalda, a ovaj glavom iz koraka šalje loptu u donji desni kut za 1:1.

@#$% by PatsaN4ik

No, samo dvije minute kasnije Sergio Ramos donosi vodstvo Bayernu. Španjolac se spetljao pred svojim vratima, svladao je svojeg golmana i naglo utišao Bernabeu.

Sergio Ramos Own Goal HD – Real Madrid 1-2… by Live1Goals

Bayern se našao u velikim problemima, u 84. minuti im je isključen zbog drugog žutog kartona Arturo Vidal. Čileanac je uklizao na loptu ispred Asensija, a Kassai je odlučio kako je taj start zaslužio karton, premda vjerojatno nije bilo govora o prekršaju. Do isteka sučeve nadoknade obje momčadi su prijetile, ali rezultat se nije mijenjao i otišlo se u produžetke.

U 99. minuti utakmice Asensio je dobio dobru loptu i gađao u donji lijevi kut, ali Neuer mu je skinuo i dobio loptu u korner. Pred sam kraj prvog produžetka Real Madrid poravnava rezultat na 2:2 i dolazi do ukupnog vodstva od 4:3. Cristiano je primio loptu Sergia Ramosa u 16-ercu, preusmjerio je prsima na udarac i iz blizine bez problema matirao Neuera.

2-2 Cristiano Ronaldo Goal HD – Real Madrid 2-2… by sofiene-l

Bayern s igračem manje nije mogao i dogodio se raspad sistema. U 110. minuti utakmice Marcelo je servirao loptu iz blizine za Cristiana Rinalda, a ovaj je samo ugurao loptu u mrežu. Bayern više nije imao šanse, rezultat je 3:2, odnosno, 5:3 ukupno.

Cristiano Ronaldo hat-trick Goal HD – Real… by PatsaN4ik

Golijadi tu nije bio kraj. Asensio je odigrao fantastičnu solo akciju koji je na koncu završio prekrasnim golom. Neuer je bio bespomoćan, a Real je odmaglio na 4:2.

@#$ by PatsaN4ik

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Real je prošao u polufinale Lige prvaka.