(VIDEO) SOUDANI DOBIO OPASNU KONKURENCIJU: Gol iz Osijeka jedan je od najljepših ove sezone

Izgleda kako je Dinamov spasitelj Soudani dobio konkurenciju za najljepši pogodak ove sezone. Osijek je na svom Gradskom vrtu u nedjelju u 27. kolu potopio Osijek s 4:0. Strijelci su bili Lopa iz prekrasnog slobnjaka u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a već u 54. minuti Lukić je povisio na 2:0 da bi tri minute kasnije Perošević zabio treći gol. U sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena konačnih 4:0 postavio je Grgić.

Ipak, Lukićev pogodak za 2:0 bio je zaista prekrasan. Primio je loptu na kojih 30-ak metara od gola i neobranjivim udarcem svladao je vratara Duku. Golman Splita bio je nemoćan.