(VIDEO) Tottenham na pogon Harryja Kanea demolirao WBA: Pogeldajte sjajan hat-trick engleskog ‘killera’

Facebook: Tottenham Hotspur (Official)

Tri od četiri pogotka postigao je ubojiti engleski reprezentativac Harry Kane i time se približio Diegu Costi na vrhu liste strijelaca, a svoj je klub doveo na drugo mjesto Premiershipa.

U 21. kolu engleskog Premiershipa, Tottenham je na svojem terenu uvjerljivo slavio protiv West Bromwich Albiona s čak 4:o. Tri od četiri pogotka postigao je ubojiti engleski reprezentativac Harry Kane i time se približio Diegu Costi na vrhu liste strijelaca, a svoj je klub doveo na drugo mjesto Premiershipa, barem privremno dok Liverpool ne odradi svoju utakmicu.

Tottenham je bio bolji od samoga početka, a Kane je prvi gol zabio već nakon 12. minuta igra. Potom je uslijedio autogol McAuleyja, a Tottenham je sve do 77. minute drugog dijela uspješno kontrolirao utakmicu, no, onda je Kane odlučio malo podebljati gol-razliku. Sjajni ‘killer’ Spursa zabio je prvo u 77′, a onda je odmah u 82′ povisio na konačnih 4:0. WBA je još dobro i prošao jer su Spursi uputili čak 21 udarac i od toga 11 u okvir gola.

U nastavku pogledajte sjajno izdanje engleskog nogometaša…

Tottenham vs West Brom 4:0 2017 – All Goals… by footballTV