(VIDEO) TUDOR PONIŽEN U VELIKOM DERBIJU: Bivši napadač Reala, Arsenala i Cityja rasturio Galatasaray

Facebook

Njegova momčad poražena je kod Basaksehira u utakmici koja ih je mogla vratiti u igru za Ligu prvaka i to s zaista ponižavajućim rezultatom od 4:0.

Hrvatskom treneru Igoru Tudoru baš i ne ide najbolje s Galatasarayem. Njegova momčad poražena je kod Basaksehira u utakmici koja ih je mogla vratiti u igru za Ligu prvaka i to s zaista ponižavajućim rezultatom od 4:0. Već na poluvremenu domaćin je vodio s 2:0 golovima Adebayora u 11. i 44. minuti, a u drugom poluvremenu u 57. minuti bivši napadač Reala, Cityja, Tottenhama i Arsenala postigao je hat-trick.

Konačan rezultat postavio je Pektemek u 86. minuti. Ovo je Tudoru drugi poraz u zadnje tri utakmice i polako gube korak za Basaksehirom, koji je na drugom mjestu, a za kojim sada zaostaju sedam bodova. Galatasaray je četvrti sa samo jednim bodom manje od trećeplasiranog Fenerbahčea. Nažalost, Tudoru baš nije lako na zahtjevnoj funkciji u Galatasrayu.

Emmanuel Adebayor Goal HD – Basaksehir 3-0… by Bundes-Liga