(VIDEO) West Ham protiv Tottenhama od 0-2 do pobijede od 3-2

Ovom pobjedom Bilić je 'kupio' barem malo mira nakon što se posljednjih dana nagađalo kako je na rubu otkaza

Nogometaši West Hama izborili su plasman u četvrtfinale Liga kupa nakon što su u ludoj utakmici pobijedili Tottenham 3-2 premda su na poluvremenu gubili 0-2.

Tottenham je poveo golovima Mousse Sissoka u 6. i Dele Allija u 37. minuti. Međutim, momčad Slavena Bilića je u nastavku susreta odigrala fantastično i s tri gola ostvarila pobjedu. Junak u slavlju ‘čekičara’ bio je dvostruki strijelac Andre Ayew (55, 60), a među strijelce se upisao i Angelo Ogbonna (70).

Ovom pobjedom Bilić je ‘kupio’ barem malo mira nakon što se posljednjih dana nagađalo kako je na rubu otkaza.

Plasman u četvrtfinale izborio je i Chelsea pobijedivši Everton 2-1. Golove za Chelsea zabili su Rudiger (26) i Willian (90+2), a za Everton Calver-Lewin (90+4).