(VIDEO) Zadarski topnik izbušio Lyon: Ivan Santini s dva gola donio važnu pobjedu svojem klubu

Facebook: SMC (Official)

Domaća momčad uspjela je ispustiti vodstvo od 2:0 nakon autogola Corneta u osmoj i Santinijeva penala u 29. minuti.

U 20. kolu francuske prve lige Caen je s 3:2 svladao Lyon, a hrvatski napadač iz redova Caena zabio je dva gola i samim time donio pobjedu svojoj momčadi. Domaća momčad uspjela je ispustiti vodstvo od 2:0 nakon autogola Corneta u osmoj i Santinijeva penala u 29. minuti.

Lyon je prvo u 35. minuti smanjio preko Lacazettea, isto iz penala, a isti je igrač izjednačio na 2:2 u 45. minuti. No, Santini još nije završio s Lyonom. Stasiti zadarski topnik odlučio je susret u 60. minuti kada je glavom zakucao loptu u mrežu na asistenciju Karamoha. Santiniju je ovo deseti gol ove sezone u Ligue One, a u 19 odigiranih susreta uspio je i jednom asistirati.

Caen se sada odmaknuo iz zone ispadanja i nalazi se na 15. mjestu ljestvice.

Ivan Santini Penalty Goal HD – Caen 2-0 Lyon 15… by PatsaN4ik

Ivan Santini Goal HD – Caen 3-2 Lyon 15.01.2017 HD by 87taras