VUKAS KRENUO POBJEDOM: Hajduk srušio Osijek u Gradskom vrtu!

Hari Vukas na klupi Hajduka debitirao je velikom pobjedom! Bijeli su u derbiju drugog kola HNL-a slavili u Gradskom vrtu protiv Osijeka 2:1.

U prvih pola sata vidjeli smo malo pravog nogometa, a onda je uslijedio ‘vatromet’ u završnici prvog dijela.

Hajduk je poveo u 34. minuti kada je ubačaj Gyurcsa Jairo glavom zakucao u mrežu domaćina za 1:0. Samo dvije minute kasnije Lončar igra rukom u šesnaestercu, a sudac opravdano pokazuje na bijelu točku za Splićane. Siguran realizator bio je Caktaš, iako je Ivušić pročitao stranu.

Ludih devet minuta zaokružio je Jugović koji u 43. minuti glavom smanjuje na 1:2.

Od prve minute nastavka Kulešević je gurnuo i bivšeg hajdukovca Antu Ercega, koji je tek u 89. minuti zaprijetio Bijelima.

Hajduk je u nastavku bacio sve u obranu i tako uspio sačuvati vrijedna tri boda.

Bijeli su tako nakon dva kola stopostotni kao i Dinamo te Gorica, dok je Osijek na jednom osvojenom bodu.