OVO SU NAJBOLJI DOKTORI U HRVATSKOJ! Evo po kojim se parametrima biralo, pogledajte popis!

Cropix

Internetski portal najdoktor.com i ove je godine, sedmu godinu zaredom, objavio popis najboljih doktorica i doktora po izboru korisnika portala najdoktor.com u Republici Hrvatskoj.

“Dragi korisnici portala najdoktor.com obavještavamo vas da je ovo sedma godina objave popisa najboljih doktorica i doktora po izboru korisnika portala najdoktor.com u Republici Hrvatskoj! Najavljujemo da nastavljamo sa prvobitnim ciljem da na temelju iskustava stvaramo, što je moguće, realniju sliku o pojedinim doktoricama i doktorima u Republici Hrvatskoj. Komentar po komentar, i tako već devet i pol godina, zajedno smo razvili bazu iskustava a koja je etablirala portal najdoktor.com kao centralno mjesto informiranja o iskustvima drugih s pojedinim doktoricama i doktorima.

Zahvaljujemo i pozdravljamo izniman trud svih vas, u dijeljenju vlastitih iskustava i pomaganju drugima.

Portal najdoktor.com smatra svojom obvezom da što kvalitetnije sastavi popis onih koje smatrate najboljima. Kriteriji po kojima je portal najdoktor.com birao najbolje doktorice i doktore jesu kako slijedi:

a) ukupan broj komentara;
b) odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i
c) kvaliteta samih komentara.
(neargumentirani komentari se nisu uzimali u obzir).



Također, kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir iz razloga što u mnogim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata”, napisali su na svojoj internetskoj stranici.

Ovo je popis najboljih doktora 2020. godine:

ABDOMINALNI KIRURG:

Boris Furač, Dražen Tufeković – Karlovac
Radoslav Stipić – Split
Ante Gojević, Goran Augustin, Ana Dimova, Stipislav Jadrijević, Mislav Rakić, Emil Kinda, Amir Ibukić, Hrvoje Tomasović – Zagreb

ALERGOLOG:

Mato Ćurić – Osijek

ANESTEZIOLOG:

Judith Adrianne Deutsch, Sanja Toljan – Zagreb

DERMATOVENEROLOG:

Ivana Hlevnjak – Split
Vedrana Bulat, Ines Lakoš-Jukić, Nives Pustišek, Sanja Gregurić, Suzana Ljubojević-Hadžavić, Željana Bolanča, Snježana Komadina, Lena Kotrulja, Jolanda Kanižaj-Rajković, Maja Ceković, Snježana Kramarić, Dijana Celić – Zagreb

DJEČJI KIRUG:

Nado Bukvić – Rijeka
Dalibor Divković – Osijek
Zenon Pogorelić – Split
Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car – Zagreb

ENDOKRINOLOG:

Blaženka Miškić – Slavonski Brod
Jelena Vučak-Lončar – Zadar
Igor Bjelinski, Maja Berković-Cigrovski, Gorana Mirošević, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić – Zagreb

FIZIJATAR:

Darko Kraguljac – Rovinj
Vesna Bilandžić – Split
Vladimir Knež – Varaždinske Toplice
Matija Žutelija Fattorini, Blaženka Nekić, Svetislav Polovina, Stjepko Bućan, Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković – Zagreb

GASTROENTEROLOG:

Vladimir Borzan – Osijek
Kristian Podrug – Split
Katja Grubelić-Ravić, Bruno Škurla, Miloš Lalovac, Davor Hrabar, Ivo Carić, Davor Radić – Zagreb

GINEKOLOG:

Ivica Žuvela – Benkovac
Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović, Nikola Galkowski – Bjelovar
Slavko Marić – Biograd na Moru
Marija Skelin-Čupić – Drniš
Mislav Bender, Zoran Cikatić – Dubrovnik
Indira Kosović – Dugopolje
Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević – Gospić
Ljiljana Gal – Ivanec
Dejan Šakoronja – Jastrebarsko
Linda Zanchi – Kaštela
Edmond Paljušaj – Matulji
Nero Marinović – Omiš
Klaudia Benić-Salamon, Boris Uhač – Opatija
Zoran Kasač, Zlatko Topolovec, Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mirjana Rubin, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ, Mićo Rosso – Osijek
Alen Dumančić – Pakrac
Irena Marinović – Ploče
Domagoj Dokozić, Krešimir Musić – Požega
Lina Štefanić – Poreč
Dino Bečić, Mirela Markanović-Mišan, Tomislav Perkov, Dragan Belci – Pula
Luka Bačić, Hrvoje Vlašić, Ante Škrobonja, Oleg Petrović, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle – Rijeka
Ksenija Jakopinčić, Nenad Škvorc – Samobor
Ivica Dadić – Sinj
Filomena Tolić-Kovačić, Vesna Ćosić, Krešimir Barišić – Slavonski Brod
Lidija Pejković – Solin
Jasminka Rešić, Dubravka Branica, Zdeslav Benzon, Vedran Hrboka, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jakov Viđak, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić – Split
Dino Markovina, Nelka Tomić – Šibenik
Ivo Bilopavlović, Aleksandar Jukić, Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović – Varaždin
Marija Đuričić-Dokmanović – Velika Gorica
Lenija Pavić-Lugović – Vrbovec
Abdulkader Gharib – Vukovar
Lara Spalldi-Barišić, Ilva Marić, EditaTadić – Zadar
Danijel Bursać, Boris Ujević, Igor Maričić, Josip Valetić, Ana Jelčić, Gordana Planinić-Radoš, Vedrana Belužić-Šarac, Damir Eljuga, Franjo Grgić, Ivana Erceg Ivkošić, Ana Tikvica-Luetić, Igor Srček, Josip Juras, Sandra Novak-Rosić, Tomislav Hafner, Dorotea Pavan-Jukić, Zrinka Komadina-Estatiev, Mislav Herman, Željko Duić, Zdravko Jeleković, Vladimir Novak, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Pavo Perković, Zahi Khouri, Neven Tučkar, Vladimir Janđel, Višnja Tadić, Karlo Tomičić, Boris Franulović, Višnja Latin, Danijel Šeba, Vedran Kardum, Ulla Marton, Trpimir Goluža, Marina Šprem, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić, Tihana Mazalin, Sanja Tadić, Sanja Boras, Bruno Vuletić, Snježana Belak, Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić, Nataša Šemnički, Milan Pavlović, Martina Ujević, Mario Ćurić, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić, Karmen Dubreta, Mario Kerner, Mario Podgajski, Ivka Djaković, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar, Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Dario Majnarić, Danijela Lučić, Damir Kovačević, Berivoj Mišković, Ana Zovak, Aleksandar Jukić – Zagreb

HEMATOLOG:

Inga Mandac, Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda – Zagreb

INFEKTOLOG:

VesnaTutek – Karlovac

INTERNIST:

Robert Matutinović, Milan Marković – Split
Nataša Karamarković-Lazarušić, Vladimir Šalamon, Tajana Silovski, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Gordana Štajminger, Dean Mileta – Zagreb

KARDIOKIRURG:

Daniel Unić, Ivan Burcar, Hrvoje Gašparović, Igor Rudež – Zagreb

KARDIOLOG:

Ervin Avdović – Rijeka
Ante Anić – Split
Richard Matasić, Jasmina Čatić, Jure Mirat, Edvard Galić, Aleksander Ernst – Zagreb

MAKSILOFACIJALNI KIRURG:

Naranđa Aljinović-Ratković, Marko Tarle, Predrag Knežević, Tomica Bagatin, Ivan Zajc – Zagreb

MIKROBIOLOG:

Javorka Leko-Grbić – Split
Tomislav Meštrović – Zagreb

NEFROLOG:

Dragan Klarić – Zadar
Krešimir Galešić – Zagreb

NEUROLOG:

Dragan Mejakić – Ogulin
Ingrid Škarpa-Prpić – Rijeka
Darijo Sučević, Mario Mihalj – Split
Branko Malojčić, Vida Demarin, Barbara Barun, Željka Petelin-Gadže, Vesna Brinar, Morana Ivičić – Zagreb

NEUROKIRURG:

Bojan Milanov – Pula
Vlatko Ledenko – Split
Josip Paladino – Sveta Nedelja
Dinko Štimac – Čabar
Ante Subašić, Tonko Marinović, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Boris Božić, Miroslav Vukić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Goran Mrak, Hrvoje Jednačak, Vatroslav Čerina, Andrej Desnica – Zagreb

OBITELJSKA MEDICINA:

Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić – Dubrovnik
Ana Karlak-Mahovlić – Đurđenovac
Vanja Hmelik – Jagodnjak
Sanja Brleković – Karlovac
Dragica Polančec-Fodor – Koprivnica
Vladimir Pereković – Malinska Dubašnica
Rene Puharić – Opatija
Ana Birtić, Monika Jeđud, Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Albina Dumić – Osijek
Ivana Križanić – Petrinja
Zvjezdana Ćatović – Pula
Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Nina Bašić-Marković, Ljiljana Radović-Antolović – Rijeka
Vanja Vukušić-Toth – Solin
Mirjana Bezdrov, Ariana Medini, Zoran Čekić, Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević – Split
Maja Milinković – Sveta Nedjelja
Silvija Cikač, Bojana Škvorc, Sanja Škudar-Popović – Varaždin
Ozren Koščić, Marija Sotinac – Vinkovci
Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav – Zadar
Dragan Soldo,Ksenija Kranjčević, Vedran Karabeg, Vilena Sosa-Ljevar, Marko Vukadinović, Nina Muselinović-Žarković, Tihomir Drašković, Julijana Hađina, Jelena Ević, Kristina Turek, Vedrana Mrđen, Iva Žagmešter, Renata Kučan, Vlasta Nemet-Krznarić, Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić, Verica Brozović-Kisić, Vera Šoštarić-Želalić, Valentina Nakić, Tamara Perleta-Stambolija, Tajana Lovnički-Kontent, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nada Majić, Mladen Prlina, Milan Mazalin, Ljubica Lazić-Vuletić, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Goran Nekić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Koraljka Marušić, Biserka Mrgan-Tomičić, Željka Šubarić, Marija Antonija Jurković – Zagreb

ORALNI KIRURG:

Willy Kocjan – Rijeka

Ivica Knežević – Samobor

Marijan Baranović – Slavonski Brod

Damir Roki – Varaždin

Hrvoje Plasaj, Nenad Klasić, Krešimir Doblanović, Marko Bajs, Filip Štimac, Davor Brajdić, Leonard Bergovec, Krešimir Johman, Jurica Krhen, Brankica Borisov, Berislav Perić – Zagreb

OFTALMOLOG:

Darko Batistić, Dobrila Karlica – Split

Luka Bilić, Marin Belak, Dean Šarić, Zlatko Juratovac, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Irena Škegro, Gorana Pavičić, Damir Bosnar, Jelena Petrinović-Dorešić – Zagreb

ONKOLOG:

Jelena Roganović – Rijeka

Davor Kust, Ilona Sušac, Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Andrej Roth, Adem Hajredini – Zagreb

OPĆI KIRURG:

Darko Krstov – Dubrovnik

Samir Haj-Barakat – Našice

Darko Kraljik – Slavonski Brod

Leonardo Patrlj – Sveta Nedelja

Jakov Mihanović – Zadar

Domagoj Lemac, Martin Grbavac, Branislav Kocman, Josip Lovrić , Zrinko Madžar, Tomislav Baotić, Vide Bilić – Zagreb

ORTODONT:

Darko Pollak – Osijek

Tomislav Lauc, Daria Štambuk-Ćosić, Mateja Jelić, Martina Ivanec Sapunar, Andrijana Kovačić – Zagreb

ORTOPED:

Miroslav Hašpl – Krapinske Toplice
Luka Širola, Zdravko Jotanović, Danijel Lopac – Lovran
Ivan Rakovac – PoreČ
Eduard Rod – Varaždin
Davor Bojić, Tomislav Ćuti, Mario Josipović, Domagoj Delimar, Tomislav Čengić, Ozren Kubat, Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek, Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević, Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Alan Mahnik, Tomislav Ribičić, Damir Hudetz – Zagreb

OTORINOLARINGOLOG:

Bojan Fanfani – Karlovac
Ante Sučić, Zlatko Kljajić, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec – Split
Tajana Gudlin-Sbull, Domagoj Butigan – Varaždin
Ivan Baraka – Zadar
Andro Košec, Martin Jurlina, Gorazd Poje, Marko Velimir Grgić, Vinko Borčić, Tomislav Baudoin, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan, Siniša Stevanović, Goran Gudelj, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Šimunjak, Boris Filipović, Boris Bumber – Zagreb

PARODONTOLOG:

Dario Bojčić – Split

PEDIJATAR:

Danijel Kardoš – Belišće

Vladimir Franković, Marija Spajić – Karlovac

Dinka Belobrajić – Kraljevica

Vlatka Krizmanić, Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović – Osijek

Tatjana Ravnić-Bunčić, Mirna Milevoj-Ražem – Pula

Dolores Gall-Sviderek, Madlen Mihalić, Neven Čače, Sanjin Kilvain, Gordana Tomašić-Čubranić – Rijeka

Fanilda Brekalo, Luka Stričević, Tamara Bošnjak, Snježana Kapor-Jeričević, Dubravko Matić, Blanka Labura – Split

Ilonka Artuković – Samobor

Ružica Vasari-Talanga – Velika Gorica

Davorka Vitlov-Čirjak – Zaprešić

Silvana Nemrava-Čičak, AnaKrpina-Pozaić, Lada Gulić, Milana Smiljanić-Gaberšnik, Ivanka Bilonić-Čović, Jasenka Šprem, Ana Balažin-Vučetić, Mirjana Tomčić, Erina Leona Cetinić, Đurđica Šešo-Šimić, Sandra Vukšić, Oskar Lučev, Oleg Jadrešin, Milivoj Jovančević, Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić – Zagreb

PLASTIČNI KIRURG:

Bojan Ignatovski – Daruvar
Bojan Štambuk – Split
Dinko Tončić, Anto Dujmović , Zvonimir Puljiz, Franjo Rudman, Hrvoje Kisić, Matija Miletić, Zoran Veir, Ivo Džepina, Rado Žic, Mladen Duduković, Dinko Bagatin – Zagreb

PSIHIJATAR:

Igor Girotto – Rijeka
Anđelko Beg – Split
Nikola Drobnjak – Vukovar
Zoran Madžarac, Zorana Kušević, Tihana Jendričko, Marijan Montani, Ljiljana Škrinjarić, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Rudolf Gregurek, Anto Orešković, Davor Zdunić – Zagreb

PSIHOTERAPEUT:

Iva Stasiow – Zagreb

PULMOLOG:

Andrea Vukić-Dugac, Saša Srića, Mihovil Vrčić – Zagreb

RADIOLOG:

Otmar Rubin – Sveta Nedelja

Nikola Ivan Leder – Velika Gorica

Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Bojan Jernej – Zagreb

REUMATOLOG:

Vesna Budišin – Čakovec

Dušanka Kaliterna-Martinović – Split

Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček – Zagreb

STOMATOLOG:

Eduard Paljušaj – Cetingrad

Miroslav Korda – Dubrovnik

Zorana Čizmić – Dugi Rat

Ivana Borčić-Sesar – Đakovo

Hela Puljić – Karlovac

Luka Lubina – Knin

Ljiljana Peharda-Ivić – Vidovec

Jasmina Milić-Pavlov, Vladimir Haring, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Anastazija Aščić-Tokić – Osijek

Mateo Pierobon – Pakrac

Nevena Ivančević, Tatjana Jović, Tomislav Vuletić, Goran Grenko, Neven Crepulja – Rijeka

Simona Šimat, Dea Jurić-Perković, Mia Roglić, Ante Kovačić – Split

Nikica Marinić – Slavonski Brod

Milija Baldić-Lukšić – Trogir

Vladimir Hađinac – Vinkovci

Anabel Babić – Viškovo

Ninoslav Jolić – Vukovar

Dijana Paleka, Ivan Marić, Sergej Kuštera – Zadar

Igor Jurišić, Maja Novaković, Renata Lončar-Drugović, Nino Balenović, Rifet Herić, Marko Matutinović, Elena Štimac, Luka Masnić, Marta Krolo, Blanka Jozinović, Sandra Petaros-Sikirić, Aleksandra Pavelić, Vladimir Basić, Valerija Milković-Budimlija, Sanja Konjević-Jelenčić, Mario Sesar, Maja Štimac-Jagodić, Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Kristina Horvat, Ivana Petrović-Poljak, Nikola Krišto, Josip Marcelić, Ivan Miletić, Ivan Katalinić, Igor Ivanković, Nives Romana Beketić-Lušić, Inga Vučković, Goran Katona, Davor Matković, Zlatan Vajzović, Davor Jokić, Blaženko Crnojević, Davor Ćurković, Maja Flajnik, Marin Radić, Tajana Kušeta-Antić, Darko Čajić, Blanka Radujković, Marija Stilinović-Bjelica, Janko Naka, Majda Plišić, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac, David Basač – Zagreb

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:

Tatjana Samardžić, Marija Punda, Josip Staničić, Sanja Kusačić-Kuna – Zagreb

SPEC. STOMATOLOŠKE PROTETIKE:

Nikola Petričević, Sanja Štefančić, Jozo Ćosić, Mirna Munitić, Ivo Gašparac – Zagreb

TORAKALNI KIRURG:

Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov – Zagreb

TRAUMATOLOG:

Tin Ehrenfreund – Zagreb

UROLOG:

Kristian Krpina – Rijeka

Pero Bokarica, Goran Štimac, Tomislav Kuliš, Nikola Knežević, Neven Kapun, Igor Tomašković, Dalibor Čičin-Šain, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh, Miroslav Tomić – Zagreb

VASKULARNI KIRURG:

Damir Halužan, Vladimir-Zvonimir Pelegrin – Zagreb

Facebook Comments

loading...
Loading...
DIJELI