ZORAN ĐOGAŠ U NOVOJ ULOZI: Ulazi u splitsko Gradsko vijeće

Foto: Tom Dubravec/Cropix

Zoran Đogaš ulazi u Gradsko vijeće Grada Splita.

HDZ će svog kandidata s prijevremenih izbora predložiti na dužnost drugog potpredsjednika Gradskog vijeća.

“Na HDZ-u kao glavnoj oporbenoj snazi u Gradskom vijeću Grada Splita je velika odgovornost. Pravovremeno ćemo ukazivati na sve ono što smatramo pogrešnim za naš grad te predlagati sve one poteze koji su potrebni kako bi naš grad krenuo naprijed”, kažu iz splitskog HDZ-a.

Na prvoj sjednici Povjerenstva HDZ-a Split donesene su odluke o zamjenskim vijećnicima. Izglasani su Ivana Relata, Jakša Balov, Domagoj Bajić i Vide Popović, istaknuo je povjerenik HDZ-a Tomislav Gojo.

Iz HDZ-a ističu kako će dužnost predsjednika Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću obnašat će vijećnik Vide Popović, a sve aktivnosti bit će planirane i izvršavane u koordinaciji s Povjerenstvom i povjerenikom Tomislavom Gojom.Facebook Comments

Loading...
DIJELI